Главная » Статьи » В помощь учителю » Английский язык |
Сынып: 5 Сабақтың тақырыбы: «Whose T-shirt is this?» Сабақтың мақсаты: 1.Білімділік: тақырыптық-лексикалық материалды және жаңа тіркестерді енгізіп, олардың дұрыс қолдануын үйрету, “this” және “these” сілтеу есімдіктерін ажырата білуін және олардың тиянақты пайдалануға дағдыландыру, тәуелдік жалғауды қайталау; 2.Дамытушылық: сөйлеу, оқу, тыңдау, есте сақтау дағдыларын дамыту; 3.Тәрбиелік: ағылшын тіліне деген қызығушылығын арттыру, басқа ұлттың мәдениетін құрметтеуге баулу, қарым-қатынас мәдениетін, ілтипат көрсетуге тәрбиелеу. Сабақтың түрі: жаңа білімді игеру. Әдісі: аудио – визуалдық Көрнекілігі: слайдтар, стикерлер (киім сөздерімен), “Go ahead” электронды оқулықтан алынған үзінділер Сабақтың барысы: 1. Ұйымдастыру кезеңі. 2. Тілді жаттықтыру. 3. Жаңа сабақ. 4. Фонетикалық жаттықтыру. 5. Жаңа сөздерді енгізу. 6.“this” және “these” сілтеу есімдіктерін енгізу, тапсырмаларды орындау. 7. Тәуелді жалғауды қайталау және тіркестің қолдануын үйрету. 8.“Who is this?” ойыны. 9. Аудирование. 10. Сергіту сәті. 11.“Dress a boy or a girl” ойыны. 12. Қайталау. 13. Қорытынды. Бағалау. 14. Рефлексия. 15. Үй тапсырмасы. 1.Ұйымдастыру кезеңі. – Good afternoon! Glad to see you! Take your seats. Guys, you look fantastic today! 2.Тілді жаттықтыру. Tell me, please. (T – P) How are you today? What’s your name/surname? Where are you from? How old are you? What’s your address? Have you got a brother? (sister…) What’s his/her name? 3.Жаңа сабақ. – And now altogether, tell me one more time “How are you today?” (in chorus). Let’s start then. The theme of our lesson is “Whose T-shirt is this?”. We are going to talk about clothes. (Слайд 1) 4. Look here.You’ll have to follow these rules at the lesson: (Слайд 2) 5.Фонетикалық жаттықтыру. – First, listen to the “Clothes rhyme” (слайд 3) балалар екі рет тыңдайды артынан қайталайды Thank you. It was nice! 6.Жаңа сөздерді енгізу. – Look at the board and name the clothes. Listen, repeat and write them down. (слайд 4, 5) 7.“this” және “these” сілтеу есімдіктерін енгізу. Listen to me and be attentive. This is a pen. (балаларға бір қаламды көрсетіп, сұрақ қою) What's this? This is a pen. These are pens. (балаларға екі қаламды көрсетіп, сұрақ қою) What are these? These are pens. (слайд 6) Балаларға What's this? What are these? сұрақтарын қойып, киім атауларын қайталау (T – P) (слайд 4,5) Тапсырма. Put “this” or “these”(слайд 7) 8.Тәуелді жалғауды қайталау және тіркестің қолдануын үйрету. Listen to me and be attentive. It’s Alibek’s book. (балаларға оқушының кітабын көрсетіп, сұрақ қою) Whose book is this? This is Alibek’s book. (бір неше заттарды көрсетіп, балалардан жауап алу) (T – P, P1 – P2) Таспырма. Answer the questions using the words in brackets. ”(слайд 8) 9.“Who is this?” ойыны. – Let’s play a game “Who’s this?” I’ll describe onne of your classmates and you’ll try to guess who he or she is. He/She is wearing a …. ( T – P) (мұғалім бірнеше адамды суреттейді) – And now you’ll do the same as I did (P – P ) 10.Аудирование – Your task is to listen and say the number. (слайд 9) 11.Сергіту сәті – Let’s have a rest. Listen, sing and do. (слайд 10) 12.“Dress a boy or a girl” ойын. – You should stick the labels which are on my table on the right clothes. (бір бала ортаға шығып, басқалар оның киім-кешегіне киім атаулары жазылған стикерлерді жабыстырады) 13.Қайталау. “Go ahead” электронды оқулығының үзінділері арқылы сабақта өтілген грамматикалық материалды қайталау (GAME 9A, GAME 16b) 14.Қорытынды. Бағалау. – I liked your work today. Thank you. Your marks for the lesson…. 15.Рефлексия. – Tell me, guys. How did you like the lesson? Give the answer expressing your emotions in the sentence: I liked the lesson! 16.Үй тапсырмасы. – Open your record-books and write down your homework. It’s Ex. 10 p.56 (балаларға тапсырманың орындауын түсіндіру), and for own your choice one more task is to make up at least 5 sentences using “this” and “these” (слайд 11) - The lesson is over. Good buy! | |
Просмотров: 1587 | |
Форма входа |
---|
Социальные закладк |
---|
Поиск |
---|
Друзья сайта |
---|
Теги |
---|
Статистика |
---|