| Главная » Статьи » В помощь учителю » Казахский язык и литература |
| В категории материалов: 1894 Показано материалов: 491-500 |
Страницы: « 1 2 ... 48 49 50 51 52 ... 189 190 » |
|
Ашық сабақ |
|
"Кітап. Біздің кітапхана." тақырыбында орыс тілінде оқитын 4-сыныптар үшін сабақ жоспары |
|
Сценарий мероприятия к празднованию Наурыз "Хош келдің, Наурыз!" для учащихся старшего звена. данное мероприятие способствует формированию и развитию личности школьников на основе национальных и общечеловеческих ценностей, привитию общечеловеческих качеств как: уважение к традициям и обычаям казахского народа, развитие представлений о многообразии народной художественной культуры, объединяющей устное слово, музыкальный фольклор, декоративно-прикладное искусство. |
|
Сабақтың тақырыбы: Мен дүкенге барамын. Тақырыптық тест. Сабақтың мақсаты: 1.Білімділік:Дүкен тақырыбында оқушылардың сөйлеу қабілеттерін жаңдандыру,әр оқушының білім сапасын арттыру.. 2.Тәрбиелік: Оқушыларды жан-жаққа тазалыққа баулу және теңгені дұрыс жұмсауға тәрбиелеу. 3.Дамытушылық: Сөздерді дұрыс айтуға дағдыландыру. Сабақтың көрнекілігі: Азық-түліктер,жемістер суреттері. |
|
Сабақтың тақырыбы: Бауырсақ. Сабақтың мақсаты: 1.Білімділік:Бауырсақ дастарханға қалай келетінің білу. 2.Тәрбиелік:Бауырсақты, нанды қастерлей білуге тәрбиелеу. 3.Дамытушылық:Оқушылардың тақырып бойынша сөздік қорларын байыту,дамыту. Сабақтың көрнекілігі: Бауырсақ,нан суреттері және пісірілген бауырсақ. Сабақтың әдісі:Сұрақ-жауап,әңгімелеу. |
|
Сегізінші сыныптарға арналған сабақ |
|
Білімділік: Тәуелсіздік, Қазақстан, Отан туралы ақындарымыздың жазған өлеңдерін мәнерлеп, түсіне оқуға жаттықтыру. Сөздік қорын, тілін байыту. Елінің тарихын білу, оны құрметтеуге, Отанының патриоты болуға тәрбиелеу. |
|
Білімділік: Оқушыларға Абай өлеңдерін және қара сөздер мен поэмаларын терең меңгерту,мәнерлеп жатқа айту, сөз өнерінің қыр-сырымен таныстыру. Халық даналығы, халық өсиеттерінен нәр алғызу, дәстүр мен жаңашылдық, оның адамзат тарихымен тығыз байланысы жайындағы білімдерін қалыптастыру. |
|
Мақсаты: • Балаларды төрт түлік малдың қазақша атауларымен таныстыру. • Төр түлік малды «пайдалы» және «зиянды» етіп екіге бөлмей, оларға сауаттылықпен қарауға, олардан қолдан келген көмекті аямауға үйрету. • Балалардың төрт түлік мал туралы түсініктерін одан әрі кеңейтіп, сабақ барысында сөздік қорын байыту (тақпақ, жұмбақ арқылы). • Төрт түлік малдың айырмашылығын, сүтінің, жүнінің пайдалылығын айтып өту. Сабаққа қолданатын құралдар - жабдықтар:суреттер,кесте |
|
Данный урок проводиться в 11 классе. Урок рассчитан на 90 минут. Интеграция трех предметов предполагала сложную структура урока и определялась его содержанием, урок состоит из следующих этапов: 1. Организационный момент 2. Мозговой штурм 3. Защита веб-страниц (домашнее задание) 4. Анализ творчества поэтов, определение стиля поэтов, эпохи, направления. 5. Новая тема «Гиперссылки», постановка темы в виде «Корзины идей». 6. Обобщение (выводы) 7. Оценивание работы групп 8. Рефлексия 9. Домашнее задание На уроке использовались такие формы организации обучения, как: индивидуальные задания, работа с текстом и иллюстрациями, система вопросов, групповая работа. Общедидактические принципы – связности трех предметов, логичности, проблемности на уроке реализованы в полной мере. Методы обучения: репродуктивный, исследовательский, элементы критического мышления: мозговой штурм, кластер, «Корзина идей», «Автобусная остановка». Познавательная деятельность учащихся постоянно активизировалась постановкой проблемных вопросов, работой с текстом, поиском межпредметных связей. Педагоги и учащиеся остались довольны уроком, что подтверждает рефлексия учащихся проведенная в конце урока. |
Форма входа |
|---|
Социальные закладк |
|---|
Поиск |
|---|
Друзья сайта |
|---|
Теги |
|---|
Статистика |
|---|