| Главная » Статьи » В помощь учителю » Начальная школа |
| В категории материалов: 4177 Показано материалов: 861-870 |
Страницы: « 1 2 ... 85 86 87 88 89 ... 417 418 » |
|
это сочинение написала моя дочь Терехова Екатерина, она учится в 6 "а" классе Узункольской средней школы. |
|
Конкурс проходит в увлекательной игровой форме, где дети проявляют свои индивидуальные способности и умение работать в группе. От детей требуются умения быть находчивыми, эрудированными, воспитанными. Задания, которые выполняют дети, способствуют активизации познавательной деятельности, развитию смекалки, быстроты реакции; развивали интуицию, расширению кругозора ; общению и сплочению коллектива. |
|
Сабақтың мақсаты:теңдеу шешуді қалыптастыру 1. Білімділік: мемлекеттік білім стандарты деңгейде білім, білік және дағдыларды игеру, теңдеу ерекшеліктерін түсіну және білімдерін тереңдете түсу 2. Дамытушылық: Салыстыру дағдысын, қорытынды жасай білу, негізгі ойды ажырата білу, өз пікірін қысқаша жеткізуді дамыту; 3. Тәрбиелік: Сыныптастарын сыйлай білуге, айналасындағыларды тыңдай білуге тәрбиелеу. Типі: жаңа сабақ Түрі: сын тұрғысынан оқу және жазу Әдіс - тәсілдер: көрнекілік, топтау, «Семантикалық карта» сызбасы. Көрнекіліктер: интерактивті тақта, тұсаукесер, электронды оқулық, бейнефильм үзінділері |
|
Ц дыбысының оқылу түрімен, жазылу түрімен таныстыру. |
|
Оқушыларды шығармашылыққа баули отырып білімді, жаңашыл, бәсекеге қабілетті, ұшқыр ойлы, саналы ұрпақ тәрбиелеу. Шығармашылық жұмыстардың ерекшелігі туралы білімдерін тереңдету. Шығармашылық жұмыстарға өз беттерімен ұмтылуға бағыт беру. |
|
Учитель начальных классов Макагонова Е. П. сшл № 5 им. М. В. Ломоносова г. Талдыкорган Тема: К. Бальмонт. Веселая осень. М. Лермонтов. Осень. Цель: формировать умения проводить сопоставительный анализ произведений; развивать у учащихся умение анализировать, сравнивать и сопоставлять лирические произведения; воспитывать любовь к природе. |
|
Создав атмосферу удивления, восторга, развивать коммуникативные способности, интеллект, повышать интерес к языку и чтению, воспитывать дружеские взаимоотношения в коллективе. |
|
Ақтөбе қаласы №56 мектеп Бастауыш сынып мұғалімі Мусина Салтанат Акынжанкызы Сабақ тақырыбы: С дыбысы мен әрпі. Сабақтың мақсаты: 1.Өткен дыбысты қайталай отырып, есте сақтау қабілетін арттыру. 2.Жаңа С дыбысымен таныстыру, сөз, сөйлем құруға дағдыландыру. 3. Ауызекі сөйлеу мәдениетін қалыптастыра, баспа әріп жазу жолдарын үйрете отырып, таза, сауатты жазуға тәрбиелеу. Сабақтың көрнекілігі: Кеспе әріптер, суреттер, жұмбақтар, ұлттық киімдер мен бұйымдар. |
|
Класс: 1 Учитель: Отрышко Число: Тема урока: Состав числа Цель урока: знакомство учащихся с составом чисел. Задачи урока: знать: образование чисел уметь: образовывать числа из двух меньших чисел, согласовывать числительное с существительным; соотносить цифру и число предметов. приобретут универсальные учебные действия: образования числа 4, счёта в пределах 4-х; развивать устную речь обучающихся на основе процесса словоизменения с автоматизированными звуками; развивать пространственные представления, общую и мелкую моторику. Воспитывать положительную мотивацию к обучению; формировать социальные представления об окружающем мире. Понятия: число, цифра, числовой ряд. Оборудование: компьютер, слайд-презентация; числовой ряд. Дидактические материалы к учебному занятию: у каждого ученика – карточки с цифрами 1, 2, 3,4. Методы обучения: словесный, наглядный, частично-поисковый, объяснительно-иллюстративный. Формы работы: индивидуальная, фронтальная, самостоятельная. Актуализация Ход урока. I. Организационный момент. Громко прозвенел звонок. Начинается урок. Наши ушки на макушке, Глазки широко открыты, Слушаем, запоминаем, Ни минуты не теряем. -- Кто меня видит – хлопните. --Кто меня слышит – топните. --Кто готов со мной работать – поднимите руку. |
|
Сабақтың тақырыбы: Тасымал. «Өз Астанам- өз ордам» Сабақтың мақсаты:Тасымал жайлы түсінік беру. Н. Айтовтың «Өз Астанам- өз ордам" өлеңінің мәнін ашу. Оқушылардың буын және тасымал жөніндегі ұғым мен түсініктерді қабылдауына мүмкіндік бере отырып, жаттығумен жұмыс арқылы оқушылардың білімдерін жетілдіру. Пікірін еркін жеткізуіне жағдай тудыру, түйсіну, сезіну, көз жеткізу арқылы ой дәлдігін қалыптастыруға баулу. Жұмыс жүйелілігін қалыптастыруға жол ашу. Сабақтың міндеттері: • Тасымал жайлы оқушыларға білім беріп, сөздердің тасымалдану жолдарын меңгерту. Астана жайлы білімін кеңейту. • Астана қаласымен таныстыру арқылы оқушылардың дүниетанымын, тілін дамыту, сөздік қорын молайту. Мәнерлі оқуға жетелеу. Сауатты жазу дағдыларын жетілдіру. • Оқушылардың туған жерге деген сүйіспеншіліктерін арттырып, туған жерді құрметтеуге, әсемдікке, сұлулық сырын ұғынуға тәрбиелеу. Ән айтуға баулу. Сабақтың түрі: саяхат сабағы Әдіс - тәсілдері: түсіндіру, сұрақ - жауап Сабақтың көрнекілігі: компьютер, видеопроектор, слайд, суреттер, сызбалар. Сабақтың барысы: І. Ұйымдастыру кезеңі - Оқушылардың назарын сабаққа аудару. ІІ. Психологиялық дайындық. - Армысың туған жер, Армысың қонақтар, Армысың достарым, Армысың ұстазым, Бәріңізге тілеймін, Тыныштық әлемін. ΙΙІ. Үй жұмысын тексеру: - Балалар, Әнұран еліміздің несіне жатады? - Ел рәміздерін атап жіберіңдерші. - Әнұран авторлары кімдер? - Ендеше, үйге берілген Өтепберген Ақыпбекұлының «Әнұран» өлеңін жатқа айтып берейік. - Автор жайлы не естеріңде қалды? Ақыпбекұлы Өтепберген (8.10. 1950 жылы Алматы облысы, Қапал ауданы, Ақсу ауылында туған) - акын. |
Форма входа |
|---|
Социальные закладк |
|---|
Поиск |
|---|
Друзья сайта |
|---|
Теги |
|---|
Статистика |
|---|